با ما تماس بگیرید.

 

خدمات تخصصی انواع خودرو

داخلی و خارجی
عیب یابی

عیب یابی

ما جدیدترین تجهیزات عیب یابی را داریم و می توانیم اکثر عیوب موتور راتشخیص دهیم! ما از جدیدترین تجهیزات تشخیص عیب برای تجزیه و تحلیل موتور و ECU شما استفاده می کنیم. از این طریق اغلب می‌توانیم وضعیت خودروی شما و آنچه برای تعمیر نیاز است به شما بگوییم.
خودروهای مدرن صدها حسگر دارند که هر کدام خودروی شما و عملکرد آن را کنترل می کنند. اگر یکی از این موارد کار خود را به درستی انجام ندهد، می‌تواند بر عملکرد خودرو، ترمز مصرف سوخت، آلایندگی‌ها تأثیر بگذارد.

ما می توانیم مشکل را تشخیص دهیم و قسمت سنسور معیوب را تعمیر کنیم.


سرویس دوره ای

سرویس دوره ای

سرویس خودرو مجموعه ای از مراحل تعمیر و نگهداری است که در یک بازه زمانی معین یا پس از طی کردن مسافت معین وسیله نقلیه انجام می شود. تعمیر و نگهداری که معمولاً در طول سرویس وسایل نقلیه موتوری انجام می شود عبارتند از:

 • روغن موتور رو عوض کنید
 • فیلتر روغن وفیلتر هوا و فیلتربنزین را تعویض کنید
 • شمع ها را تعویض کنید
 • سطح را بررسی کنید و روغن ترمز را دوباره پر کنید
 • سطح را بررسی کنید و مایع فرمان برقی را دوباره پر کنید
 • اجزاء را گریس و روغن کاری کنید
 • تسمه تایم را در صورت نیاز بررسی و تعویض کنید
 • وضعیت لاستیک ها را بررسی کنید

قطعات مکانیکی که ممکن است باعث توقف خودرو یا ناایمن بودن خودرو برای حرکت در جاده شوند نیز در صورت لزوم یادداشت شده و توصیه می شود.


تسمه تایم

تسمه تایم

تسمه تایم چیست؟ تسمه تایم بخشی از موتور شماست که چرخش میل لنگ و میل بادامک (ها) را همگام می کند تا سوپاپ های موتور در زمان های مناسب در طول هر حرکت ورودی و خروجی سیلندر باز و بسته شوند. چه زمانی و چرا باید آن را تعویض کنم؟ تسمه های تایم باید در فاصله و یا بازه های زمانی توصیه شده توسط سازنده تعویض شوند.
عدم تعویض تسمه می تواند منجر به خرابی کامل یا خرابی فاجعه بار موتور شود. معمولاً هر 45000 کیلومتر. تعویض کشنده تسمه تایم و پمپ آب همزمان با تعویض تسمه معمول است.
خرابی‌های معمول تسمه تایم یا دندانه‌های کنده شده (که بخش صافی از تسمه را در جایی که چرخ دنده درایو می‌لغزد باقی می‌گذارد) یا لایه‌برداری و باز شدن هسته‌های فیبر است.

کشش صحیح تسمه بسیار مهم است

- خیلی شل باشد و تسمه شل می شود، خیلی سفت می شود و ناله می کند و فشار بیش از حد بر یاتاقان دندانه ها وارد می کند. در هر صورت عمر تسمه به شدت کاهش می یابد. جدای از خود تسمه، خرابی کشنده و یا چرخ دنده های مختلف و یاتاقان های غیرفعال نیز شایع است که باعث خارج شدن تسمه از ریل می شود.

ترمز و صفحه کلاچ

ترمز و صفحه کلاچ

چرا مهم است که ترمزهای خود را کنترل کنید؟
نگه داشتن ترمزها در شرایط خوب برای استفاده ایمن از وسیله نقلیه شما مهم است، ترمزهای شما به عنوان بخشی از MOT شما بررسی می شود، اما ممکن است در هر نقطه ای از سال دچار مشکل شوند.

برخی از علائم سیستم ترمز معیوب عبارتند از:
 1. صدای سنگ زنی فلزی هنگام ترمز
 2. پدال ترمز نرم یا اسفنجی
 3. نشت روغن ترمز از کالیپر یا سیلندر اصلی
 4. از دست دادن اثربخشی ترمز
اگر هر یک از این علائم را تجربه کردید باید فورا ترمزهای خود را چک کنید.
علائم کلاچ معیوب چیست؟
کلاچ معیوب می تواند به روش های مختلفی ظاهر شود که در اینجا برخی از رایج ترین آنها وجود دارد:
 • مجبور به چرخاندن بیش از حد موتور برای حرکت دادن ماشین
 • مشکل در تعویض دنده و صدای کوبیدن در هنگام درگیر بودن / جدا شدن کلاچ
 • صدای جیغ از قسمت موتور در هنگام کنار کشیدن یا تعویض دنده
اگر هر یک از این علائم را دارید باید فوراً خودروی خود را بررسی کنید

 

خدمات تعمیری تخصصی مهندس ابراهیمی

 
 
بالانس و اصلاح چرخ ها
بالانس و اصلاح چرخ ها
بالانس چرخ‌ها با به حداقل رساندن لرزش و پرش لاستیک، سواری نرم‌تری را فراهم می‌کند. این امر به بهبود کنترل کشش و فرمان کمک می‌کند و عمر لاستیک را افزایش می‌دهد.
 
تعویض لنت
تعویض لنت
یکی از مهم‌ترین سیستم‌های خودرو شما، سیستم ترمزه و برای ایمنی شما و سرنشینان خودرو باید عملکرد درستی داشته باشه. تعویض لنت ترمز یکی از اساسی‌ترین خدمات خودرو محسوب می‌شود.
 
 
خدمات جلوبندی
خدمات جلوبندی
زیربندی خودرو به منظور تعمیر تمامی بوش ها و سیبک ها ، قرقری فرمان و اکسل بررسی ، تراشکاری و در صورت نیاز تعویض میشوند
 
تقویت موتور
تقویت موتور
منظور از تقویت موتور خودرو این است که با استفاده از روش هایی استاندارد و اصولی، میزان گشتاور و نیروی تولیدی ، موتور قدرت بیشتری پیدا کند.
 


خدمات دیگر ما


تعویض روغن انواع گیربکس

جلوبندی و سیستم تعلیق

باطری سازی و برق خودرو

تعمیر توربو شارژ رنو

خدمات مکانیک خودرو

خدمات ایسیو

تعمیر موتور انواع رنو

ترمز ای بی اس

ایربگ

تعمیر انواع گیربکس
تعمیرگاه مهندس ابراهیمی مرکز تخصصی تعمیرات خودروهای خارجی ، با بهره گیری از بروزترین تجهیزات و کادری مجرب در کرج می باشد، از این رو می ‌توانید با خیال راحت ماشینتان را به ما بسپارید .
شما میتوانید جهت تعیین وقت تعمیرات خودرو خود با مراجعه به صفحه تماس با ما و یا تماس با شماره : 16 284 284 021 نسبت به رزرو وقت اقدام فرمایید.