با ما تماس بگیرید.

 

صافکاری بدون رنگ

انواع خودروهای رنو خودروهای خارجی
این روز ها در شهر های شلوغ و پر ترافیک احتمال آسیب دیدن خودرو بسیار بالا می باشد و کاملا اجتناب ناپذیر می باشد. بدنه ی خودرو قسمتی مهم از اتومبیل می باشد که باعث زیبایی و هم چنین محافظت از خودرو می شود. اگر قسمتی از بدنه ی خودروی شما دچار آسیب شود تاثیر زیادی در پایین آمدن زیبایی و قیمت خودروی شما می شود. تنها راه رفع این مشکل صافکاری و نقاشی می باشد.
یکی از خودرو هایی که از قدیم تاکنون در ایران محبوبیت بالایی دارد اتومبیل رنو می باشد که صافکاری و نقاشی رنو نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد. همچنین قطعات این خودرو در بازار ایران به سختی پیدا می شود. اگر شما یکی از خودرو های رنو را دارید و بر اثر تصادف بدنه ی آن دچار آسیب و ضربه شده است، می توانید با صافکاری و نقاشی مشکلات آن را رفع کنید.
طراحی های متفاوت و قوس ها و شکستگی هایی که در روی بدنه رنو وجود دارد باعث شده که این خودرو عملکرد بسیار خوبی داشته باشد اما این بدنه ی زیبا و حرفه ای ممکن است در اثر تصادف و برخورد با ماشین ها و یا جاهای مختلف دچار آسیب شود و نیاز به تعمیر و ترمیم و صافکاری پیدا می کنید که در این صورت باید رنوی خود را به دست صافکاران و نقاشان حرفه ای و با تجربه ی صافکاری و نقاشی رنو ، مهندس ابراهیمی در کرج بسپارید.

انواع صافکاری رنو


برای صافکاری و نقاشی رنو از روش های گوناگونی استفاده می شود. از آنجایی که این خودرو نیاز به متخصصان و صافکاران حرفه ای دارد، بهتر است که تشخیص این که کدام روش برای خودروی شما مناسب است را بر عهده ی کارشناسان بگذارید.
کارشناسان و صافکاران ما در صافکاری و نقاشی تخصصی رنو مهندس ابراهیمی تمامی روش های صافکاری را ساپورت و انجام می دهند. شما می توانید این کار را بر عهده ی ما بگذارید تا به نحو احسن و با قیمت مناسب بهترین گزینه و روش را برای خودروی شما انجام بدهیم.

انواع صافکاری رنو


برای صافکاری و نقاشی از روش های گوناگونی استفاده می شود. از آنجایی که این خودرو نیاز به متخصصان و صافکاران حرفه ای دارد، بهتر است که تشخیص این که کدام روش برای خودروی رنوی شما مناسب است را بر عهده ی کارشناسان بگذارید.
کارشناسان و صافکاران ما در صافکاری و نقاشی تخصصی رنو مهندس ابراهیمی تمامی روش های صافکاری را ساپورت و انجام می دهند. شما می توانید این کار را بر عهده ی ما بگذارید تا به نحو احسن و با قیمت مناسب بهترین گزینه و روش را برای خودروی شما انجام بدهیم.
صافکاری و نقاشی انواع خودرو داخلی و خارجی (بدون رنگ و با رنگ)

هنگامی که اتومبیل شما دچار سانحه ی جدی می شود و ضربه های شدیدی به آن وارد می شود مسلما آسیب های جدی تری به بدنه آن وارد می شود و در چنین مواقعی صافکاری و نقاشی رنو باید صورت بگیرد، یعنی اول خودرو باید صافکاری شود و سپس اقدام به نقاشی خودرو کنید.
در تصادفات شدید معمولا قطعاتی مثل درب، گلگیر، سپر و… باید تعویض شوند و بعد از تعویض باید این قطعات را رنگ نمایید. اما اگر تصادف شدید نباشد و جزیی باشد و به تعویض قطعات نیازی نباشد و صرفا فقط چند تو رفتگی باشد دیگر نیازی نیست خودرو را رنگ کنید و از قیمت و ارزش خودروی خود بکاهید. در این مواقع بهتر است صافکاری رنو به صورت بدون رنگ و صافکاری pdr انجام دهید که هزینه ی پایین تری نیز دارد.


صافکاری خودرو ها توسط مکش یا وکیوم

در صورتی که خودروی رنوی شما تصادف جزیی داشته است و آسیب های وارد شده چندان جدی نباشد و صرفا فقط چند فرو رفتگی باشد می توان آن را با صافکاری مکشی رفع کرد و نیازی به رنگ کردن خودرو هم ندارد.
این مدل از صافکاری نقاشی رنو جزو صافکاری های بی رنگ به حساب می آید، معمولا صافکار قسمت های فرو رفته را توسط یک دستگاه مکنده به نام وکیوم بیرون می کشد و به حالت اولیه باز می گرداند.
این روش در عین سادگی نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد وگرنه قسمت های آسیب دیده به خوبی ترمیم نمی شوند. در تعمیرگاه تخصصی رنو مهندس ابراهیمی برای صافکاری با مکش از دستگاه ها و تجهیزات بسیار پیشرفته استفاده می شود.


صافکاری و نقاشی انواع خودروهای داخلی و خارجی با دستگاه لیزری

از آنجایی که تکنولوژی های لیزری بسیار پیشرفت کرده اند و در بسیاری از حوزه ها ورود داشته اند، در صافکاری و نقاشی نیز دستگاه های لیزری مختلفی تولید شده که هم کیفیت کار را بالا تر می برند و هم کار صافکاران را بسیار راحت تر کرده است. این نوع از صافکاری دقت بالا و تخصص زیادی لازم دارد و متاسفانه در ایران هنوز رواج پیدا نکرده و صافکاری های خیلی کمی از این دستگاه ها دارند.
در صافکاری تخصصی رنو با لیزر توسط دستگاه های بسیار پیشرفته صورت می گیرد و بهترین کیفیت و قیمت را به شما ارائه می دهیم و به بهترین نحو مشکلات و آسیب های وارد شده به بدنه ی خودروی شما را رفع خواهیم کرد.


دیگر روش های صافکاری و نقاشی

  • صافکاری رنو با چسب حرارتی
  • صافکاری رنو با دستگاه مغناطیسی یا آهن ربا
  • صافکاری رنو با میله
  • شاسی کشی رنو
  • بتونه کاری کردن بدنه ی رنو
  • کشیدن بدنه ی رنو
  • صافکاری رنو با روش چکش زدن
  • و...

هزینه ی صافکاری و نقاشی رنو


صافکاری رنو به موارد گوناگونی بستگی دارد. به عنوان مثال میزان آسیب دیدگی بدنه ی خودرو و اینکه آیا قطعات نیاز به تعویض دارند و یا می توان آن ها را تعمیر کرد یا اینکه باید حتما آن ها را تعویض کرد. همچنین نوع و مدل اتومبیل و ناحیه های ضربه دیده و موارد دیگری که باید توسط صافکار بررسی شود بر روی هزینه ی صافکاری آن بسیار تاثیر گذار است
. برای تعیین هزینه صافکاری رنو بهتر است که ابتدا اتومبیل خود را به صافکاری و نقاشی تخصصی رنو مهندس ابراهیمی بیاورید تا توسط کارشناسان و متخصصین ما بررسی شود سپس به شما هزینه ها را اعلام کنند
. لازم به ذکر است که در این مرکز تمامی هزینه ها با بهترین و مقرون به صرفه ترین قیمت ارائه خواهند شد و همچنین در این مرکز به جزء خدمات صافکاری تمامی خدمات تعمیراتی خودروهای رنو، تعمیر صفر تا صد موتور و گیربکس اتوماتیک خودروهای خارجی همچون بنز ، بی ام و،تویوتا، چری ، لیفان ، مزدا ،نیسان،هیوندای و...، باطری سازی، جلوبندی سازی، تعویض روغن و سرویس های دوره ای و… انجام می شود. با مشاورین ما در این مرکز تماس بگیرید و به صورت رایگان با آنان مشورت کنید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.
 

نکات مهم

صافکاری و نقاشی خودروهای خارجی
هنگام رفع مشکلات ظاهر خودروهای خارجی ابتدا باید از صافکاری بدون رنگ استفاده شود تا کاهش قیمت خودرو به حداقل برسد. ظرافت و دقت کار در بحث صافکاری خودروهای خارجی بسیار مهم و حساس می باشد و تنها تخصص و تبحر فرد صافکار و نقاش تضمین‌کننده رفع مشکل به بهترین شکل ممکن می باشد
. اگر مشکل به وجود آمده در ظاهر خودرو به حدی عمیق باشد که نیاز به نقاشی داشته باشد در این حالت باید بحث تشخیص رنگ خودرو با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام شود تا به هیچ عنوان مرزی بین قسمت نقاشی شده و رنگ اصلی خودرو وجود نداشته باشد که در این حالت تشخیص نقاشی انجام شده به دشواری انجام می‌شود و نتیجه کار فوق العاده عالی می گردد
. بحث قرینه در انجام صافکاری و نقاشی بسیار مهم است مثلاً فاصله بین لبه ها با گلگیر ها و… بسیار مهم است و تنها افراد متخصص و حرفه ای که در تعمیرگاه تخصصی رنو مهندس ابراهیمی خدمات ارائه می دهند تمام موارد مهم را مد نظر قرار می دهند تا بتوانند بهترین نتیجه را از صافکاری و نقاشی ماشین کسب کنند.


صافکاری و نقاشی با کیفیت فوق العاده بالا

صافکاری ماشین به دو صورت با رنگ و بی رنگ انجام می شود و در صورتی که مشکل به وجود آمده به حدی زیاد باشد و با استفاده از دستگاه ابزارهای خاص امکان برطرف کردن وجود نداشته باشد.
در این حالت نیاز به نقاشی نیز می‌شود و هر دو این مورد در خودروهای خارجی بسیار مهم و حساس بوده و به گونه ای یک امر حیاتی است.
به همین دلیل است که همیشه صاحبان خودرو های خارجی در صورت بروز تصادف تمام تلاش خود را می‌کنند تا یک مرکز مطمئن را برای رفع مشکلات خودرو پیدا کنند.
که متاسفانه در اکثر مواقع مشاهده می‌شود افراد سودجو هزینه‌های بسیار گزافی را برای صافکاری و نقاشی از صاحبان خودرو دریافت می‌کنند.
در صورتی که اگر شما به مجموعه مطمئن و معتبر که خدمات را همراه با گارانتی ارائه می‌دهند مراجعه کنید در این حالت دیگر نیازی نیست تا هزینه‌های زیادی را در رابطه با رفع مشکلات ظاهری خودرو پرداخت نمایید مثلا تعمیرگاه تخصصی رنو مهندس ابراهیمی یکی از مراکز فوق العاده حرفه ای و مجهز در کرج می باشد که تمام خدمات مربوط به رفع مشکلات ظاهری و فنی خودرو به صورت فوق العاده حرفه ای و به وسیله افراد مجرب و دوره دیده ارائه می گردد.
بدین ترتیب شما هم میتوانید از کیفیت خدمات ارائه شده مطمئن باشید و به هیچ عنوان هم دیگر نگرانی در رابطه با هزینه خدمات ارائه شده نخواهید داشت.
برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت از تعمیرگاه تخصصی رنو مهندس ابراهیمی می توانید به وب سایت مهندس ابراهیمی مراجعه کرده و از خدمات فوق العاده عالی این مجموعه بهره مند شوید.
تمام خدمات ارائه شده در این مرکز به صورت فوق‌العاده حرفه ای بوده و جزو بهترین مراکز تعمیر خودرو در ایران می باشد.

 

خدمات دیگر تعمیرگاه تخصصی رنو مهندس ابراهیمی
برای مشاوره رایگان با تعمیرکاران مجرب ما در تعمیرگاه تخصصی مهندس ابراهیمی و دریافت بهترین راهنمایی با شماره زیر تماس بگیرید


: 16 284 284 021